1xBet – контакти

Спілкування зі службою підтримки – стандартна процедура для клієнта букмекерської контори. Хтось уточнює правила бонусів, хтось з’ясовує причину скасування ставки або затримки виплати, хтось контактує з Support для верифікації. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся які у БК 1xBet контакти , і як працює служба підтримки БК.1xbet контакты для связи

⇨ ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ 1ХБЕТ ⇦

Види зв’язку з 1xBet

У букмекерської контори 1хбет служба підтримки виконує свої обов’язки цілодобово. Перед тим як поставити запитання, прочитайте інформацію як зробити ставку – тут .

Способи зв’язку з нею:

  • Онлайн-чат. Для початку спілкування клікніть на характерний значок в правому нижньому кутку. Оператор відповість протягом хвилини. Самий оперативний і ефективний варіант зв’язку.

 1xbet - чат онлайн консультант  бонус 1хБЕТ

  • Телефон. Зателефонуйте на гарячу букмекера або замовте зворотний дзвінок. Мова оператора залежить від регіону;
  • Електронна пошта. Надішліть листа на E-mail з власного електронного ящика, або через форму зворотного зв’язку на сайті (знаходиться в розділі «Контакти» 1xbet);
  • Спілкування через особистий кабінет. Перейдіть в кабінеті гравця в підрозділ «Запит адміністратору» і напишіть лист. Відповідь надійде на ваш E-mail.

 Лист адміністратору 1xbet

Гаряча лінія 1xbet

У букмекерській конторі 1хбет телефон підтримки доступний в режимі 24/7/365. Всі дзвінки – безкоштовні.

【 Рекомендуем 】➔   Що робити якщо не відкривається 1xbet?
бонус Пин-Ап

Телефон гарячої лінії 1xbet приймає дзвінки з мобільних і стаціонарних пристроїв. Запропоновано альтернативний варіант – онлайн-дзвінок. Для онлайн-дзвінка, клікніть на характерний значок трубки в лівому верхньому куті сайту. Для окремих регіонів дана кнопка активує послугу зворотного дзвінка.

 Онлайн дзвінок з сайту 1xbet

Гаряча лінія працює за стандартною схемою. Спочатку вас вітає «робот», після чого відбувається з’єднання з оператором (на тлі грає інструментальна музика). Зазвичай очікування не перевищує п’яти хвилин.

Номер телефону 1xbet

Актуальний номер телефону 1xbet для різних регіонів відрізняється. Ось список номерів для деяких країн:

  • Україна: 0 800 501 993;
  • Росія: +44 127 325-69-87;
  • Німеччина: +49 800 5889574.

Уточнюйте номер для вашої країни в розділі 1xbet «Контакти». Всі дзвінки – безкоштовні. Оператор відповідає на мові тієї країни, до якої підв’язані номер телефону 1xbet.

Електронна пошта 1xbet

Електронна пошта 1xbet умовно розділена на кілька департаментів. Для зв’язку зі службою підтримки використовується адреса support@1xbet-team.com . Час відповіді – від 10 хвилин до 24 годин. В середньому – не більше двох годин. бонус Париматч

Через support-ящик вирішуються більшість питань і проблем на стороні гравця: уточнення щодо розрахунку ставок, оспорювання окремих рішень БК, уточнення деталей бонусних програм, скарги і так далі. Список інших «департаментів»:

【 Рекомендуем 】➔   1xbet - слоти

Питання-відповіді

Який в 1хбет телефон підтримки?

Для різних країн компанія використовує різні номери. Гаряча лінія для бетторов з України доступна за номером 0 800 501 993.

Які у служби підтримки 1xBet години роботи?

Саппорт працює цілодобово по всіх каналах, а також у вихідні та святкові дні.

Найшвидший спосіб зв'язку з оператором БК?

Лайв-чат. Онлайн-консультант відповідає протягом 1-2 хвилин після запиту.