1xBET – додаток Android

Популярність 1xBET не в останню чергу пов’язана з технологічністю букмекера. З моменту свого запуску в інтернеті в 2012-му, БК намагається створити зручні умови для ставок з мобільних пристроїв. Наприклад, реалізовано офіційний додаток 1xBET для Андроїд.1xbet - приложение Android на телефон

⇨ СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ ANDROID ⇦

Де завантажити додаток 1xBET

Завантажити програму 1xBET безкоштовно з офіційного сайту – цього достатньо для того, щоб роздобути додаток. Потрібно відвідати портал букмекера і перейти в розділ додатків, який називається «Мобільні додатки». Посилання на Mobile в деськтопной версії знаходиться в лівому верхньому кутку, в мобільній – в футере.

 Де завантажити додаток на Android для 1xbet

Офіційний сайт – це єдине надійне джерело для скачування програми. У магазині Google Play Market додатки немає в зв’язку з політикою Google щодо гемблінга. Якщо ви знайшли в каталозі продукт з аналогічною назвою, тоді проходите мимо нього. Чи не рекомендуємо використовувати будь-які інші джерела крім офіційного сайту букмекера 1хБет. бонус 1хставка

Відправка СМС для отримання посилання для скачування програми андроїд на 1xbet

Завантаження через настільну версію порталу здійснюється за простою схемою: ви вводите номер телефону, а букмекер відправляє вам через SMS посилання на скачування програми.

Як встановити додаток

Завантажте інсталяційний файл “1xbet apk” і запустіть його. Далі ви побачите попередження про те, що ви збираєтеся встановити програмний продукт з ненадійного джерела. Просто натисніть «Продовжити». Протягом максимум двох хвилин програма буде встановлена ​​на смартфон / планшет.

Не варто переживати про попередження про «небезпечному джерелі». Android заточений під Google Play Market, тому всі сторонні елементи за замовчуванням вважається потенційно ненадійними і шкідливими. бонус 1хставка

1xBet додаток на Андроїд помістить в офіційний магазин рівно в той день, коли будуть змінені правила щодо азартних ігор. А поки що доводиться поширювати даний продукт через свій сайт.

Остання версія 1xBet

Якщо ви ставите питанням як скачати 1xBet на Андроїд останньої версії, то поспішаємо вас порадувати: у вас автоматом буде встановлена ​​найсвіжіша модифікація. Актуальний функціонал включає:

 • Матч-центр з 1xZone, стрім;
 • Розумний купон (автопрінятіе при зміні коефіцієнта або досягненні певного значення);
 • Статистика та результати;
 • Сканер купонів;
 • Персоналізація: спосіб блокування, настройки ставок, порядок і видимість розділів, push-повідомлення;
 • Уподобання та історія ставок.

Як тільки з’явиться більш свіжа версія, то ви побачите пропозицію провести оновлення. Досить погодитися з ним, і апдейт пройде автоматично.

Переваги програми

Якщо ви хочете в комфортному режимі ставити зі свого мобільного Android-пристрої, тоді рекомендуємо завантажити 1xBet на Андроїд. Середа зручна для ставок, а також її можна персоналізувати під себе. Ключові плюси програми:

 • Наявність базових функція начебто пошуку, обраного, швидкої ставки, що полегшує життя;
 • Світле оформлення, контрастний шрифт, використання інтуїтивних іконок, що в синергії створює якісний інтерфейс;
 • Гнучкість. Кожен може налаштувати програму від себе, починаючи зі звуків, завершуючи розповсюдженням;
 • Вирішення проблем з доступом. У розділі «Налаштування» є пункт HTTP проксі. Це корисно для тих, у кого виникають проблеми з доступом до букмекерові;
 • Наявність матч-центрів і стрімів.
За функціоналом мобільна середовище не поступається повноцінному сайту. При цьому інтерфейс організований вдало, а швидкість відгуку висока.

Питання-відповіді

Чи можна 1xBet на Андроїд офіційний скачати в Google Play Market?

Ні, політика Google це забороняє. Все гембілінговие додатки заборонені в магазині. Винятки - це програми компаній, ліцензовані гральними комісіями Великобританії, Франції та Ірландії. Дозвіл від Кюрасао не підходить.

Додаток 1xBet безкоштовне?

Так, вам не потрібно платити грошей ні за скачування, ні за використання.

Яка версія Android підходить для 1хБет-додатки?

Будь-яка від 4.0 і вище.