Бетсіті – реєстрація

Любителів спортивних ставок стає все більше. Адже, завдяки знанням спортивної лінії можна отримати фінансову незалежність. Реєстрація в Betcity дарує таку можливість, пропонуючи українським користувачам сучасний функціонал і широкий вибір подій в основних розділах.

Інструкція по реєстрації

Реєстрація в Betcity має на увазі алгоритм дій, що включає наступні кроки:

 1. Перехід на офіційний сайт Бетсіті . Вона працює на території України без обмежень, а тому робітники дзеркала не знадобляться.
 2. Вибір розділу «реєстрація», що знаходиться у верхньому правому кутку головної сторінки сайту. Натисніть на кнопку реєстрації на сайті Бетсіті
 3. Заповнення обов’язкових полів, що включають актуальний номер мобільного і електронну пошту, що дозволяють згодом змінювати дані для авторизації.
 4. Згода на участь в програмі лояльності . Воно дозволить активізувати акційні пропозиції, які регулярно будуть пропонуватися користувачеві. Заповніть форму регістаціі в Бетсіті
 5. Ознайомлення з основними правилами компанії і підтвердження досягнення повнолітнього віку.
 6. Коли процедура буде закінчена, гравець може пройти ідентифікацію особи і приступити до ставок на матчі улюбленої команди.

Букмекерська контора залишає за собою право в будь-який час обмежити доступ деяким категоріям бетторов, якщо вони неодноразово порушували правила майданчика.

Реєстрація з України

Обліковий запис на території нашої країни можна створити без особливих проблем. Реєстрація в Бетсіті в Україні проходить на офіційному сайті офшорної букмекерської контори. Щоб використовувати відповідний функціонал необхідно вказати коректно вказати країну проживання і валюти «гривні». бонус 1хставка

 Реєстрація в Бетсіті з України

Змінювати ці дані неможливо.

Як пройти верифікацію

Вхід в Бетсіті після завершення реєстрації доступний гравцеві в будь-який час, але функціонал буде істотно обмежений. Доступ буде відкритий після проходження верифікації, запит на яку буде відправлено клієнту компанії після першої спроби виведення виграних коштів.

【 Рекомендуем 】➔   Бетсіті - демо рахунок
бонус 1хставка

Вона проходить шляхом відправки фотографій паспорта на електронну пошту служби безпеки . Перевірка виконується протягом трьох діб. Додатково, може знадобитися відправка квитанції по банківській карті, яка підтверджує беттора, як її власника.

Поради та рекомендації

Реєстрація в Бетсіті є простим процесом, але у багатьох новачків компанії можуть виникнути проблеми. Пов’язано це, як правило, з бажанням швидко приступити до ставок або переслідуванням шахрайських цілей, пов’язаних з мультіаккаутінгом (почитайте основні правила букмекерських контор ).

Якщо гравець підходить до створення облікового запису з чистими намірами і дотримується основні умови заповнення обов’язкових полів, то проблем у нього не виникне.

Найкраще:

 • Вказувати дані в суворій відповідності з офіційними документами, що підтверджують особу користувача;
 • Чи не поспішати, кілька разів перевіривши правильність інформації;
 • Підключати до програми лояльності, так як бонуси компанії дозволять битися об заклад без ризику.
 • Звертатися до служби підтримки, при виникненні сумнівів в процесі.

Букмекерська контора намагається спрощувати процедуру, вимагаючи заповнення лише необхідної інформації, без якої подальша діяльність в системі недоступно.

Питання-відповіді

Чи можна зареєструватися в Бетсіті через додаток?

Так, програмне забезпечення компанії пропонує створити новий обліковий запис у додатку. Процедура проходить ідентично до повної версії сайту.

Чи можу я змінити валюту після реєстрації?

Немає. Валюта вказується один раз і після завершення процедури поміняти її на іншу неможливо.

Якими методами я можу поповнити баланс з України

Депозит на обліковий запис в букмекерській конторі можна внести через банківські карти VISA і Mastercard (мінімальна сума 25 гривень) або через Apple Pay.