Бетсіті – гаряча лінія

Прогнозисти часто зустрічаються з проблемами, які вирішити самостійно не мають можливості. Для вирішення питань букмекерська контора розробляє способи зв’язку, що дозволяють цілодобово залишатися на зв’язку. Гаряча лінія Бетсіті гравцеві надає консультації з виникаючих питань.Контакты Бетсити

Види зв’язку з Бетсіті

Контакти Betcity різноманітні, а тому користувачі знайдуть варіант для себе. Зв’язатися з представниками компанії можна за допомогою:

  • Електронної пошти (info@betcityru.com або support@betcityru.com);
  • Гарячої лінії;
  • Онлайн-чату;
  • Представників в популярних соціальних мережах.

Контакти Бетсіті переслідують цілі цілодобової допомоги цільової аудиторії сайту. Гравець, зареєстрував обліковий запис в системі компанії може бути впевнений, що отримає аргументовану відповідь.

Гаряча лінія

Користувачі контори вважають за краще використовувати дзвінки для зв’язку з представниками служби підтримки. Гаряча лінія Бетсіті має близько ста чоловік в своєму штаті, а тому черг не буває. Максимальний час очікування відповіді дорівнює 15 хвилинам. Відповіді отримує беттор з будь-яким статусом аккаунта і при будь-яких питаннях, що виникають в процесі беттінга. бонус 1хставка

За номеру +38978929976 можна зв’язатися, як прямим дзвінком, так і через месенджер WhatsApp.

Онлайн чат

Для переходу в онлайн-чат майданчики, гравець повинен натиснути на зображення «допомогу». Система автоматично переадресує його на нову сторінку, де він повинен вказати причину звернення.

 Онлайн чат Бетсіті бонус 1хставка

Надається на вибір два варіанти:

  • Загальні питання, пов’язані зі спортивною лінією або ув’язненням парі;
  • Проблеми, під час виконання фінансових транзакцій.

Якщо відповідного варіанту немає, можна вибрати будь-який. Відразу після цього користувач отримує доступ до вікна з листуванням, де він може вказувати всі питання, на які найближчим часом отримає відповіді.

У новій версії сайту є сторінка «зворотний зв’язок». Там беттор вказує номер електронної пошти і логін в системі. Згодом відповіді будуть приходити на вказану адресу. Використовувати даний варіант необхідно в тих випадках, коли ситуація пов’язана з документами і необхідна постійна зв’язок «клієнт-контора».

【 Рекомендуем 】➔   Бетсіті - дзеркало на сьогодні

Питання-відповіді

Чи є у бк Бетсіті - телеграм бот?

Так, у букмекерської контори є офіційний бот, штучний інтелект якого дозволяє отримати інформацію про дзеркала, додатки, лінії і результати матчів.

Онлайн чат працює цілодобово?

Техпідтримка Бетсіті готова відповісти на запити, отримані через онлайн-чат в будь-який час. Вночі зворотний зв'язок займає до 15-20 хвилин.

У будь соц.сетях є акаунти бк Бетсіті

Букмекерська контора представлена в Facebook, ВКонтакте, Instagram і Telegram. Відповідні посилання існують внизу головної сторінки офіційного сайту.