Фаворит – реєстрація на сайті

Рахунок в українській букмекерській конторі гарантує вітчизняним гравцям функціонал, відповідний їх очікуванням. Реєстрація в БК Фаворит дозволить зробити ставку на матч улюбленої команди в УПЛ, а також на актуальні для українських реалій, політичні і соціальні події.Регистрация в бк Фаворит

⇨ РЕГИСТРАЦИЯ В FAVORIT ⇦

Інструкція по реєстрації

Алгоритм дій по створенню аккаунта в представленої компанії простий і включає наступні кроки:

  1. Перехід на офіційний сайт Favorit . Вона працює легально на території України, а тому обхід блокування за допомогою робочих дзеркал або програм VPN не буде потрібно.
  2. Вибір розділу «реєстрація», який знаходиться в правому верхньому куті. Кнопка реєстрації на сайті Фаворита
  3. У спливаючому вікні необхідно вказати актуальний адреса електронної пошти та пароль, який буде використовуватися для входу в особистий кабінет. Заповніть поля для реєстрації
  4. Фаворит реєстрація триває заповненням блоку з особистими даними. Інформація повинна відповідати документам, що підтверджує особу гравця.
  5. Для участі в програмі лояльності необхідно підтвердити свою участь, поставивши «галочку» навпроти відповідного вікна. При наявності промокодом, його можна внести в запропоновану системою форму.
  6. Коли усі обов’язкові поля будуть заповнені можна ознайомитися з правилами використання букмекерської компанії і завершити процедуру.

Процес займає у середньостатистичного користувача не більше 15 хвилин. Натомість він отримує все необхідне для беттінга.

Як пройти верифікацію

Після того, як реєстрація в БК Фаворит буде пройдена, співробітники компанії можуть вимагати від гравця документи для проходження верифікації. Як правило, запит надходить при першому виведенні коштів з рахунку.  бонус 1хставка

Беттор повинен відправити на адресу електронної пошти служби підтримки фотографію паспорта і виписку по банківській карті. Знімки повинні бути якісні, адже при наявності розмитих може знадобитися додаткова перевірка.

【 Рекомендуем 】➔   Бонус в бк Фаворит при реєстрації

Фахівці компанії витрачають на аналіз до трьох діб. Якщо користувач відповідає правилам контори, то він отримує повноцінний доступ до послуг.

Поради та рекомендації

Зареєструватися в БК Фаворит Спорт без проблем можна, якщо прислухатися до наступних рекомендацій: бонус 1хставка

  • Ніколи не можна створювати два і більше аккаунта на одне ім’я. Мультіаккаунтінг заборонений компанією і карається блокуванням;
  • При заповненні особистої інформації не потрібно поспішати, так як помилки ускладнюють перевірку;
  • У якості мобільного телефону та електронної пошти необхідно вказувати виключно актуальні дані. В іншому випадку, відновити інформацію буде неможливо.

Обмеження поширюються і на неповнолітніх гравців. Якщо реєстрація відбулася до настання відповідної дати, то доступ до букмекерській конторі буде обмежений.

Питання-відповіді

Чи можна зареєструватися в бк Фаворит через додаток?

Так, програмне забезпечення пропонує користувачам створити обліковий запис. Процедура ідентична до тієї, що виконується на офіційному сайті.

Чи можу я змінити валюту після реєстрації?

Букмекерська компанія дозволяє для виконання фінансових транзакцій використовувати кілька валют. При цьому, платіжні реквізити перевіряються представниками служби безпеки майданчика.

Якими методами я можу поповнити баланс з України

Виграші, одержані в букмекерській конторі можна вивести на банківські карти (VISA, Mastercard, Maestro) , а також платіжні системи (WalletOne і AdvCash).

5 1 vote
Рейтинг