Марафонбет – мобільний додаток

Marathonbet – культова для бетторов з України букмекерська контора. Букмекер має репутацію олдфагов, так як більше 20 років працює на ринку і використовує досить архаїчний дизайн сайту. Але нехай оформленні порталу не вводить вас в оману, так як у БК «Марафон» додаток для ставок вельми зручне і сучасне.Марафонбет - официальное приложение на Андроид и iOS

⇨ СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ МАРАФОНБЕТ ⇦

Де завантажити додаток Марафон

Мобільний додаток БК «Марафон» ви можете знайти на сайті букмекерської контори в розділі Mobile. На деськтопной версії ресурсу посилання на мобільний підрозділ оформлена у вигляді значка телефону. Для початку скачування натисніть на “Завантажити для Android» або «Завантажте в App Store».

 Перехід на додатки Марафонбет

Зручніше завантажувати відразу з мобільного пристрою. Перейдіть на офіційний сайт букмекера. Автоматично буде активована мобільна версія. Прокрутіть сторінку порталу вниз. Там ви виявите посилання на розділ з промовистою назвою «Мобільні додатки». А вже в цьому підрозділі знаходяться знайомі кнопки, за допомогою яких ви зможете завантажити додаток БК «Марафон». бонус 1хставка

Посилання на скачування додатків Андроїд і iOS для Марафонбет

Звертаємо увагу, що інсталяційний файл для програми під Андроїд розташований на самому сайті. Політика Google Play Market забороняє розміщувати додаток зі ставками на гроші від компаній, ліцензованих в Кюрасао.

Рекомендуємо завантажувати додаток «Марафон» для телефону на Android виключно з marathonbet.com . APK-файли з інших джерел можуть містити шкідливе ПО. А ось інсталяційний файл iOS є в App Store.

Як встановити

БК «Марафон» мобільний додаток пропонує для двох ОС: Android і iOS. Процес установки на двох різних операційних системах злегка відрізняється. бонус 1хставка

Так, якщо ви зібралися інсталювати додаток БК «Марафон» для андроїд, то будьте готові до того, що пристрій попросить внести мінімальні правки в настройки.

За замовчуванням на ваш телефон / планшет можна завантажувати програмні продукти поза Google Play Market. Так що після завантаження вам треба перейти в розділ «Безпека» і там дозволити встановлення програм з невідомих джерел. Після цього додаток спокійно «встане» на ваш апарат.

 Включити дозвіл на установку додатка на Android

З iOS все простіше – завантажили, запустили установку, починаєте грати. Проблеми будуть тільки у гравців, де діяльність букмекера формально заборонена законом. Наприклад, у бетторов з Російської Федерації. Їм доведеться міняти місце розташування, щоб програма нормально працювала.

Марафонбет - завантаження програми для iOS з App Store

Не варто забувати, що в «Марафонбет» ставки з телефону в комфортабельному режимі доступні і через мобільну версію сайту.

Додаток на Андроїд

У «Марафон» додаток на Android відрізняється від mobile-версії порталу. Нерідко букмекери роблять ці два продукти один в один.

Інтерфейс заточений на швидку й комфортабельну роботу. Відвідувач відразу потрапляє на вкладку «Популярне» з цікавими подіями для ставок в лайв і прематче. Поруч з «Популярним» перераховані всі категорії ставок. А зліва є меню, що випадає з цими ж самими категоріями.

 Скріншот додатки Android для Марафонбет

Функціонал включає в себе швидку ставку, автоматичне підтвердження купона при зміні коефіцієнтів. Є розділ «Мої ставки». Лайв-центр не урізаний. Є відеотрансляції, візуальне моделювання, результати і статистика

Для зв’язку зі службою підтримки використовуйте розділ «Контакти» (знаходиться в головному меню).

Головне ж меню відкривається натисканням на стрілку в лівому верхньому кутку біля логотипу букмекерської контори. Якщо ви хочете ігровий рахунок в БК «Марафон» – мобільний додаток для цього підійде. Досить клікнути «Реєстрація» , щоб почати процедуру.

 Скріншот реєстрація в додатку Android для Марафонбет

З незручних моментів: «Оплата» перенаправляє вас на десктопний варіант майданчика. Поки що цей момент не до кінця продумана. Мінімальна вимога до ОС – від 4.0.

Додаток на iOS

Дизайн програми для айфонів і Айпад практично не відрізняється від інтерфейсу під Android. Це ж стосується і функціональних можливостей.

Користувач точно так же спочатку потрапляє в розділ «Популярне». Є і список категорій, розумний купон. Підтримуються трансляції, трекер, є розділ статистики. Аналогічно доступна і реєстрація з телефону. Зате нормально реалізований розділ платежів без перенаправлення на звичайний варіант сайту.

Швидкість роботи висока, зонування зручне. Зручно ставити в режимі лайв.

Питання-відповіді

У БК« Марафон »мобільний додаток безкоштовне?

Так, платити гроші, щоб для БК Марафон завантажити додаток не потрібно. Так само як і за використання. Ви вносите кошти тільки для здійснення ставок.

Чи можна здійснити в БК Marathonbet реєстрацію з телефону?

Так. Для цього натисніть на відповідну кнопку в додатку і почніть заповнювати анкету.

Чи є у БК програма для комп'ютера?

Так, існує клієнт для ОС Windows. Установчий файл доступний для скачування в спеціальному розділі (значок Windows).