Як поповнити рахунок в Фаворит

Виконання операцій в букмекерській конторі недоступно до моменту введення певного банку на ігровий аккаунт. Поповнення рахунку в бк Фаворит Спорт виконується через актуальні для українського ринку платіжні системи. Отже, до укладання парі можна приступити вже через кілька хвилин після реєстрації .Пополнение счета в бк Фаворит Спорт

⇨ ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ FAVORIT ⇦

Методи поповнення Фаворит

Поповнити рахунок в БК Фаворит можна двома способами, а саме:

  • За допомогою банківської карти;
  • За допомогою онлайн-систем переказу платежів.

 Способи поповнення депозиту в бк Фаворит Спорт

Букмекерська компанія не обмежує своїх користувачів в способах поповнення. Фаворит поповнити можна відразу з декількох гаманців або банківських карт, але їх необхідно верифікувати і вказати в особистому кабінеті, перш ніж проводити транзакцію. бонус 1хставка

Як поповнити рахунок з карти

Поповнити Фаворит з карти можна за допомогою особистого кабінету гравця. При першому переказі коштів на рахунок система запросить вказівки реквізитів банківської карти, яка заведена на гравця.

 Виберіть способо поповнення рахунку Фаворит

В подальшому вона буде відображатися, як один з актуальних способів отримання грошей на сторінці користувача. Поповнити Фаворит через Приват24 можна. Цей спосіб пропонується за замовчуванням. Альтернативним варіантом є поповнення Фаворит картою через сервіси онлайн-переказів, наприклад, LiqPay або UnitPay. бонус 1хставка

 Вкажіть реквізити картки поповнення

Якщо транзакція виконується через картку ПриватБанку, то обов’язковою умовою є заповнення комбінації цифр, які будуть відправлені на телефон гравця. Якщо всі дані вказані вірно, то кошти автоматично надійдуть на основний рахунок облікового запису.

При зміні реквізитів картки, необхідно повідомити про це співробітникам компанії. В іншому випадку, поповнення Фаворит буде обмежено до моменту проходження необхідних перевірок.

Система букмекерської контори моментально обробляє запит на введення коштів. При значної затримки необхідно звернутися в службу підтримки Фаворит.

【 Рекомендуем 】➔   Фаворит - контакти для зв'язку

Питання-відповіді

Чи можна поповнити Фаворит з мобільного?

Ні, поповнення аккаунта через мобільний рахунок недоступно.

Можливо поповнити рахунок через термінал?

Так, багато українських термінали мають поповненням облікового запису в представленій букмекерській конторі. Однак, в зв'язку з політикою сьогоднішньої влади проти грального бізнесу в країні, деякі платформи тимчасово обмежили цю можливість.

5 1 vote
Рейтинг