Поради по реєстрації в букмекерській конторі

Онлайн-беттінг стрімко витісняє класичні методи укладення парі між гравцями і конторами в пунктах прийому ставок. Дистанційні угоди дозволяють економити час, забезпечують беттерів можливістю відстежувати велику кількість подій в live-режимі або прематче. Створення ігрового аккаунта на сайті БК займає небагато часу, але вимагає врахування декількох важливих аспектів. У даній статті ми розповімо про те, як зареєструватися в букмекерській конторі на прикладі сайту 1xBet.Реєстрація у букмекерській конторі

Основні етапи створення аккаунта на сайті БК

Зареєструватися на сайті букмекерської контори можна двома способами – за допомогою комп’ютера або мобільного додатку. Послідовність дій в обох випадках буде однаковою. 1xBet дозволяє здійснити реєстрацію за номером телефону, адресою електронної пошти або за допомогою облікових записів в соціальних мережах.

реєстрація в букмекерській конторі 1хбет

Беттеру слід вибрати підходящий варіант і вказати бажану валюту ігрового рахунку. Промокод, що дозволяє збільшити розмір стартового бонусу, вводиться у відповідне поле реєстраційної форми, знайти завжди ви зможете тут. При введенні промокодом, ви збільшите бонус на 30%, бонус 1хставка

На номер мобільного телефону та адресу електронної пошти гравця надійдуть повідомлення з кодами підтвердження. Прив’язка мобільного і e-mail до аккаунту забезпечує його захист від несанкціонованого використання сторонніми і знижує ймовірність злому. Після введення базових даних користувачеві сайту БК буде потрібно вказати:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • Дату народження;
 • Номер документа, що посвідчує особу, дату та місце його видачі;
 • регіон проживання в Україні;
 • логін Skype.
【 Рекомендуем 】➔   Демо-рахунок у букмекерській конторі

Останній пункт необхідний для верифікації облікового запису — співробітники Служби безпеки контори проведуть сеанс зв’язку з новим клієнтом для підтвердження його особи і зіставлення зазначених даних реальним відомостям.

 відкриття нового рахунку в букмекерській конторі 1xBet бонус 1хставка

Одночасно зі створенням аккаунта на сайті 1хбет відбувається реєстрація нового ігрового рахунку. Відомості про його номер необхідні беттеру при внесенні депозиту в пункті прийому ставок або поповненні балансу через відділення банків. Беттер зможе внести грошові кошти на свій рахунок після верифікації аккаунта. Про неї ми розповімо в наступному розділі.

Що таке верифікація аккаунта і навіщо вона потрібна беттеру

Реєстрація в букмекерській конторі 1xBet і на інших онлайн-майданчиках передбачає проходження обов’язкової процедури підтвердження облікового запису. В ході Skype-дзвінка співробітники БК переконуються в тому, що з ними спілкується повнолітній Користувач. Фахівці контори порівнюють дані з анкети зі скан-копіями документів, завантажених беттером на сайт. Користувачеві належить відповісти на кілька простих питань, які стосуються місця і дати його народження.

Процедура верифікації захищає беттінг-платформу і гравця. БК страхує себе від роботи з неповнолітніми клієнтами або шахраями, які використовують чужі персональні дані. бонус vbet

Гравець отримує підтверджений статус облікового запису, що дозволяє розраховувати на лояльне ставлення з боку Адміністрації Сайту, швидко поповнювати рахунок і виводити кошти з нього. У конфліктних ситуаціях власники верифікованих акаунтів можуть розраховувати на повноцінну інформаційну підтримку з боку саппорт-команди.

 методи поповнення рахунку в букмекерській конторі

Підтвердження аккаунта означає, що беттер успішно завершив процес повної реєстрації на сайті 1xBet. Тепер він може поповнити ігровий рахунок і укласти перше парі. Внесення депозитів здійснюється одним із таких способів:

 • банківські картки;
 • електронні гаманці;
 • мобільні платежі;
 • платіжні системи;
 • Інтернет-банкінг (тільки “Приват24”);
 • криптовалютні гаманці.

Зарахування коштів на ігровий рахунок користувача здійснюється миттєво. Висновок виграних Сум рекомендується проводити тим же способом, що здійснювалося поповнення.

【 Рекомендуем 】➔   Як зробити ставку в букмекерській конторі?

Поради та застереження для новачків

При створенні аккаунта беттеру належить вибрати валюту ігрового рахунку. Відомі букмекери пропонують кілька десятків варіантів для клієнтів з різних країн. Гравцям з України рекомендується застосовувати гривні-вибір доларів або євро в якості основної валюти призведе до необхідності конвертації грошових коштів і втрат на тлі курсових коливань.
 Поулчіте бонус в реєстрації

Розповідаючи про те, як зареєструватися в букмекерській конторі, ми згадали стартові бонуси для новачків. Не слід нехтувати цією пропозицією – при першому поповненні ігрового рахунку беттер може отримати заохочення в розмірі 100%. Для відіграшу цієї суми потрібно зробити кілька ставок на експрес-події. При успішному результаті гравець заробить додаткові гроші без будь-якого ризику для себе.

Як застереження новачкам згадаємо про політику боротьби букмекерських контор з шахраями. Будь-які спроби махінацій з акаунтами та ігровими рахунками приведуть до їх блокування. Служба підтримки більшості платформ ігнорує запити користувачів, які зіткнулися з баном облікових записів. БК не проводять повернення депозитів із заблокованих рахунків і не розкривають користувачам причини обмеження доступу до ресурсів онлайн-платформи.

Питання та відповіді

У цьому розділі ми відповімо на найпоширеніші питання беттерів про реєстрацію в онлайн-сервісах букмекерських контор. Інформація вказана з урахуванням поточних правил роботи БК з користувачами сайтів і мобільних додатків.

Чи Доступна реєстрація в БК особам молодше 18 років?

Ні. Букмекери працюють тільки з повнолітніми клієнтами. Будь-які спроби шахрайства будуть виявлені в процесі верифікації. Обман співробітників Служби безпеки призведе до неминучої блокування створеного аккаунта.

Чи можна зареєструватися в букмекерській конторі двічі з одними паспортними даними?

Не можна. Мультиаккаунтинг-пряме порушення правил будь-якої контори. Співробітники компаній пильно стежать за підозрілими обліковими записами і відразу блокують акаунти, прив'язані до одних документів без можливості відновлення або виведення внесених в якості депозиту грошових коштів.

【 Рекомендуем 】➔   Тоталізатор в букмекерській конторі

У яких БК варто створювати акаунти?

Новачкам підійдуть великі букмекерські контори з можливістю онлайн-реєстрації. Серед них виділимо 1xBet, Parimatch, MarathonBet і MelBet. Ці компанії давно присутні на ринку беттінга і користуються заслуженою повагою у досвідчених гравців. Описаний вище процес реєстрації на сайті 1хбет дозволить любителям ставок створити аккаунт в будь-який БК.