William Hill – виведення коштів

Процес беттінга заворожує гравців у всьому світі, але найприємнішим моментом для прогнозиста є висновок прибутку. Міжнародна букмекерська контора William Hill пропонує безліч варіантів для транзакцій по ігровому рахунок. Слідчо, у новачків компанії з’являються питання – “ як вивести гроші з Вільям Хілл “? Правила виведення вказані на сайті букмекера і доступні будь-якому користувачеві ресурсу.Как вывести средства (деньги) с Вильям Хилл

⇨ ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ WILLIAM HILL ⇦

Методи виведення коштів з William Hill

Виведення грошей з сайту William Hill доступний на всі основні платіжні системи, які користуються попитом у клієнтів бк:

Банківські картки

Можна використовувати кредитну і дебетову карту (від Visa). Ліміт коштів на висновок цим способом сподобаються цільовою аудиторією, так як можна отримати від 10 до 500 тисяч доларів. Терміни на виведення коштів з William Hill займають від одного до трьох робочих днів. При значній затримки коштів необхідно звернутися в службу підтримки .

 Терміни виплат по карт в William Hill  бонус 1хставка

Популярні електронні гаманці

Метод, що не підходив для Беттери з великим ігровим банком, так як максимальна сума виводу дорівнює 20 тисяч доларів. Транзакція може виконуватися протягом 5-7 днів.
Інші способи. Виграш можна отримати за допомогою онлайн-банкінгу або грошових переказів. Проблемою використання цього способу є обмеженість дії (робота на конкретну країну).

 Терміни по виплатах електронні гаманці William Hill

Гравці ставлять запитання про те, «Як зняти гроші з William Hill способом, що не передбачений правилами»? Подібний запит потрібно відсилати службі підтримки.

Як вивести гроші на карту

Клієнти букмекерської контори на перших порах шукають в пошукових системах відповіді на питання – “як вивести гроші з William Hill на карту?”. Алгоритм наступний:

【 Рекомендуем 】➔   William Hill - контакти
бонус 1хставка
  1. Авторизація в акаунті на сайті або в додатку .
  2. Входимо в особистий кабінет і вибір сторінки з балансом рахунку.
  3. Переходимо на сторінку зі способами виведення і натискаємо на розділ з банківськими картами.
  4. У вікні, що з’явилося вказуємо суму, виведену з аккаунта і дані карти.  форма виведення на карту William Hill
  5. Підтверджуємо операцію.  Висновок підтверджений з карти
  6. Очікуємо до трьох робочих днів завершену транзакцію.

Куди краще виводити гроші

William Hill виведення грошей – відгуки опубліковані користувачами компанії твердять, що оптимального способу отримати виграш немає. Використовувати необхідно той метод і платіжну систему, яка доступна Беттери.

Якщо прогнозистом було прийнято рішення змінити реквізити до виведення, то він повинен відправити запит в службу підтримки і пройти повторну верифікацію нового способу виведення коштів.
ПОЛУЧИТЬ БОНУС от WILLIAM HILL ⇨

Питання-відповіді

Не можу вивести гроші з William Hill?

Система сайту видає гравцеві оповіщення про помилку в разі, якщо неможливо здійснити операцію. Проблема може бути пов'язана з порушенням правил бк, недостатній кількості грошей на рахунку або невиконання правил відіграшу бонусних пропозицій компанії

Чи оплачується комісія букмекерській конторі за виведення коштів?

Букмекери не бере додатковий відсоток при виведенні коштів. Однак, комісія передбачена в деяких банках.

Чи можна отримати суму, що перевищує ліміт?

Немає. Система видасть Беттери оповіщення про помилку.

  бонус vbet